
Strend Pro GARDEN akulõikur on mõeldud puuokste ja põõsaste lõikamiseks viljapuuaedades või aedades. Ükski hea aednik või kasvataja ei tohiks seda vahele jätta, sest see muudab töö äärmiselt tõhusaks. Võrreldes klassikaliste kääridega on selle lõikamise efektiivsus 8-10 korda suurem, samas on okste lõikamise kvaliteet parem. Soovitatav on seda kasutada kuni 2,5 cm paksustel okstel. Selleks on vaja liitiumioon-tüüpi akut, mille mahutavus on 1,5 Ah ja mille leiate pakendist. Aku pinge on 7,2 V, samuti kaitsekaitsmed, mida tuleb aku seadmesse sisestamisel vajutada. Seda laetakse 3-5 tundi laadijaga, mille peate lihtsalt ühendama 230 V toiteallikaga.
Tellite ka teleskoopkäepideme, mis teenib teid kõrgematel kõrgustel või raskesti ligipääsetavates kohtades. Nende kääride eeliseks on ka vertikaalse ja horisontaalse kalde reguleerimise võimalus. Vertikaalse kaldega on teil 4 kaldenurka, mida saab reguleerida vahemikus 0 ° kuni 90 °. Horisontaalset kallet saate reguleerida mis tahes nurga alla vahemikus -90 ° kuni 90 °. Teie tööohutuse tagamiseks on Strend Pro GARDEN juhtmeta puidulõikur varustatud ka lukustusnupuga, mis hoiab ära selle kogemata käivitamise. Seega, kui soovite oksalõikuri käivitada, peate korraga vajutama päästikut ja lukustusnuppu.
| Default | |
| Müra | 85 |
| Tip | Juhtmeta oksakäärid |
| Väljundvool | 400 mA |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Max. okste paksus | 2,5 cm |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Aku pinge | 7,2 V |
| Töötemperatuur | -10 °C kuni +45 °C |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Elektrijäätmed | Jah |
| kogukaal | 1,22 kg |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Väljundpinge | 9V |
| Aku mahutavus | 1,5 Ah |
| Laadimisaeg (h) | 3-5 h |
| Laadimisaeg (min) | 3 – 5 h |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111216
- Kaal: 1.22kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163015139
- Riik: China