
Elektriline hekilõikur Worcraft WPHT132 on sobiv abimees hekkide, põõsaste ja kõrreliste lõikamisel ja pügamisel. Iga hea aednik hindab seda, sest see hoiab aia lihtsalt korras. Kuna tegemist on elektrilise hekilõikuriga, on väike kaal ja vaikne töö võrreldes bensiinimootoriga hekilõikuritega garanteeritud. Kõik, mida pead tegema, on ühendada hekilõikuri kaabel 230 V ühefaasilise vahelduvvoolu toiteallikaga.
Selle hekilõikuri võimsus on 600 W. Tühikäigul saavutab mootor kiiruse 1,700 pööret minutis. See teeb temast tugeva mängija hekilõikurite kategoorias, mis on varustatud 51 cm pikkuse latiga. Teie tööl kaitsmiseks on sellel hekilõikuril ka turvatera pidur, mis peatub 0,5 sekundi jooksul. Lõikamise mugavuse tagab ka käepide, mis sobib igasse kätte.
Pakendi sisu:
- Turvatera kate
- tera
- Kaitsepiire
- Eesmine käepide sisse/välja lülitiga
- Tagumine käepide sisse/välja lülitiga
- Kaabli hoidja
- Kaabel ja pistik
- Kaitse kinnituskruvi
| Default | |
| Müra | 105 dB |
| Hamba pikkus | 16 mm |
| Kangi pikkus | 51 cm |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 600 W |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Toiteplokk | 230V |
| Pulga pikkus (cm) | 51 |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1,700 min<sup>-1</sup> |
| Võimsuse sisend (W) | 600 |
| Hammaste vahekaugus | 16 mm |
| Aku tüüp | Worcraft |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111588
- Kaal: 2.88kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023330430
- Riik: China