



Worcraft hekilõikur HT06-550, 230V, 650 W, 550 mm, hekilõikur, pööratav käepide
Elektriline hekilõikur Worcraft HT06-550 võimsusega 650 W on mõeldud eranditult hekkide, põõsaste ja põõsaste lõikamiseks. Kääridel on 55 cm pikkune varras lõikeläbimõõduga 20 mm. Võimsad käärid töötavad kiirusega 1500 pööret minutis. Käärid on varustatud libisemiskindla käepidemega, mis tagab kindla ja mugava haarde. Pööratav käepide mugavaks kasutamiseks. Turvateral on ümarad küljed, et vähendada vigastuste ohtu. Täiendav löögikaitse hoiab ära ebameeldiva tagasilöögi, kui tera puutub kokku seina või aiaga. Suurema tööohutuse tagamiseks on hekilõikuril läbipaistev kaitsekate.
| Default | |
| Kaal (kg) | 3,26 |
| Müra | 102 db |
| Kangi pikkus | 55 cm |
| Sõit | Elektri |
| Sisend | 650 W |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Toiteplokk | 230V |
| Pulga pikkus (cm) | 55 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1500 minutis |
| Võimsuse sisend (W) | 650 |
63.53€ /tk
Maksudeta: 52.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111636
- Kaal: 4.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400168
- Riik: China