
Elektriline kettsaag Worcraft GC22-16E leiab kasutust mitmesugustel puidutöödel, olgu selleks siis saagimine, lõikamine või trimmimine. Hindate seda võimsat tööriista metsas, aias, ehitusplatsil, tööruumis või lihtsalt maja ümber rutiinsete tööde ajal. Katte all peidab see 2,200 W mootorit, tänu millele saavutab saekett kiiruse kuni 13 m/s. Ketil on 57 hammast, vahekaugusega 3/8 . See elektrisaag kasutab 230 V toiteallikat. See on varustatud vardaga, mille pikkus on 406 mm ja paksus 1,3 mm. Saag sisaldab õlipaaki mahuga 0,28 l. Sae väike kaal tähendab lihtsat ja ohutut käsitsemist tööl.
Teie maksimaalse kaitse tagamiseks on see seade kinnitatud lülititega, mis nõuavad mõlema käe kasutamist. Võite loota ka turvaketipidurile, mis peatab tagasilöögi korral kohe saeketi. Turvaketipidurit saab aktiveerida automaatselt inertsmehhanismi abil või käsitsi, sõltuvalt tagasilöögi jõust, lõigatava materjali asendist ja juhtsiinist.
Pakendi sisu:
- Tagumine käepide
- Küüniste peatus
- Eesmine käepide
- Turvaluku nupp
- Eesmine sõrmekaitse / ketipurunemine
- Kaabli konks
- Saekett
- ON/OFF lüliti 5 SDS-süsteem
- Õlipaagi kork 6 Juhtplaadi kate
- Õlimõõtur
- Juhtplaat
- Keti ratas
- Tagumine sõrmekaitse
- Juhtpolt
- Toitekaabel
| Default | |
| Kaal (kg) | 5 |
| Tip | Elektri |
| Kangi pikkus | 406 mm (16 tolli) |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 2 200 W |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Toiteplokk | 230V |
| Pulga pikkus (cm) | 40,6 |
| Varda paksus | 1,3 mm |
| Võimsuse sisend (W) | 2200 |
| Hammaste vahekaugus | 3/8 tolli (9,52 mm) |
| Õlipaagi maht (ml) | 280 |
| Maksimaalne lõikepikkus | 395 mm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114020
- Kaal: 6.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163014224
- Riik: China