
Mootorsaag Worcraft CGC-S20LiB on mõeldud puitmaterjalide (puittalad, lauad, oksad, puutüved jne) lõikamiseks ja puude pügamiseks. Saag ei ole ette nähtud kivide lõikamiseks. Li-Ion aku mahutavusega 4,0 Ah ja pingega 20 V võimaldab lõigata väiksemaid puid, valmistada ette puitu kamina jaoks, saagida paar lauda ja säilitada kõik akusaagide eelised: madal müratase, madalad kasutuskulud, piiramatu liikumine ja tõrgeteta käivitamine ka talvel. Samuti ei tekita see suitsu – saate töötada ka suletud ruumides. Ülikerge - kaal vaid 2,3 kg.
Keti kiirus ulatub 7 m/s ja selle kinnitamise eest hoolitseb sae küljel asuv kiirvabastussüsteem. Hooldust hõlbustab automaatse ketimäärimise lisafunktsioon ning lisatud kaitse tagab tööohutuse. Lati pikkus on 20,3 cm, varda maksimaalne lõikepikkus on 17,5 cm, seega sobib see ideaalselt puidu lõikamiseks ega piira samas kasutamist. Sisse/välja lüliti lukustusnupuga ketipidur suurendab ohutust. Sae õlipaagi maht on 100 ml ja boonusena pakub see õlitäitetaseme indikaatorit. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
Pakendi sisu:
- Kettsae
- juhtsiin ,
- juhtsiini katte
- keti õlikett
- .
| Default | |
| Kaal (kg) | 2,3 |
| Tip | Elektri |
| Kangi pikkus | 203 mm |
| Sõit | Aku |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Toiteplokk | 20V |
| Pulga pikkus (cm) | 20,3 |
| Puidu läbimõõt | 160 mm |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 7 m/s |
| Varda paksus | 1,09 mm |
| Hammaste vahekaugus | 3/8 tolli (9,52 mm) |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Õlipaagi maht (ml) | 120 |
| Maksimaalne lõikepikkus | 175 mm |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114855
- Kaal: 4.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400250
- Riik: China