
Bensiinisaag Worcraft GCS26-10 on mõeldud puidu lõikamiseks ja saagimiseks erinevatel puhkudel. Olenemata sellest, kas teil on vaja puud lõigata või maja ehitada, teenib see mootorsaag teid alati hästi. Sellel on kahetaktiline mootor võimsusega 0,7 kW ja mahuga 25,4 cm 3 . See on varustatud 25,4 cm pikkuse latiga. Saag saavutatud koormuse all maksimaalne kiirus 11 000 min -1. Tühikäigul peab pöörlemiskiirus olema umbes 3 300 ± 300 min -1 . Sae õigeks tööks vajalik kütus segatakse teatud vahekorras kahetaktilisest mootoriõlist ja bensiinist, mille minimaalne oktaanarv on 95. Kütusepaaki pannakse 230 ml sellist segu. Õlipaak mahutab 160 ml õli. Keti määrimise pärast ei pea muretsema, kuna seadmel on automaatne keti määrimissüsteem. Lisaks on kütuse- ja õlipaagid konstrueeritud nii, et kütus tarbitakse enne õli tarbimist.
Maksimaalseks kaitseks tööl pakub Worcraft GCS26-10 mitmeid turvaelemente. See sisaldab turvaketipidurit, mis tagasilöögi korral kohe peatab saeketi. See lülitatakse sisse käsitsi (vasaku käega) või automaatselt inertsmehhanismi abil. Teie käsi kaitsevad liigse vibratsiooni eest vibratsiooni summutavad elemendid, mis vähendavad vibratsiooni ülekandumist mootorilt ja ketilt käepidemele. See saag on varustatud ka mootori summutiga, mis suurendab töömugavust, suunates heitgaasid kasutajast eemale, vähendades samal ajal mootorimüra.
| Default | |
| Kaal (kg) | 3,25 |
| Müra | 113 dB (A) |
| Tip | kütus |
| Kangi pikkus | 25.4 cm |
| Sõit | kütus |
| Soone vahekaugus | 1,27 mm (0,050 tolli) |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Pulga pikkus (cm) | 25,4 |
| Mootori tüüp | 2-taktiline |
| karburaator | Membraani |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3,300±300 min<sup>-1</sup> |
| Võimsuse sisend (W) | 700 |
| Hammaste vahekaugus | 9,525 mm (3/8 tolli) |
| Kütusepaagi maht | 230 ml |
| Kütusepaagi maht (ml) | 230 |
| Õlipaagi maht (ml) | 160 |
| Süüde | CDI |
| Automaatne keti määrimine | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114314
- Kaal: 4.83kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163030750
- Riik: China