



Worcraft GCS52-20D bensiinisaag on mõeldud puidu lõikamiseks ja saagimiseks erinevatel puhkudel. Olenemata sellest, kas teil on vaja puud maha võtta või maja ehitada, teenib see mootorsaag teid alati hästi. Sellel on kahetaktiline mootor võimsusega 2 kW ja võimsusega 49,3cm3. See on varustatud 50 cm pikkuse siiniga. Sae maksimaalne kiirus on 11 500 min-1 koormuse all. Tühikäigul on kiirus umbes 3,000±200 min-1. Sae nõuetekohaseks tööks vajalik kütus segatakse teatud vahekorras kahetaktiliste mootorite õlist ja bensiinist, mille oktaanarv on vähemalt 95. Kütusepaak mahutab 550 ml sellist segu. Õlipaak mahutab 260 ml õli. Keti määrimise pärast ei pea muretsema, kuna seadmel on automaatne keti määrimissüsteem. Lisaks on kütuse- ja õlipaagid konstrueeritud nii, et kütus tarbitakse enne õli tarbimist.
Maksimaalseks kaitseks tööl pakub Worcraft GCS52-20D mitmeid turvaelemente. See sisaldab turvaketipidurit, mis peatab saeketi tagasilöögi korral kohe. See aktiveeritakse käsitsi (vasaku käega) või automaatselt inertsmehhanismi abil. Teie käsi kaitsevad liigse vibratsiooni eest vibratsiooni summutavad elemendid, mis vähendavad vibratsiooni ülekandumist mootorilt ja ketilt käepidemele. See saag on varustatud ka mootori summutiga, mis suurendab mugavust, suunates heitgaasid kasutajast eemale, vähendades samal ajal mootori mürataset.
| Default | |
| Müra | 110 db |
| Tip | kütus |
| Vabakäigu pidur | Jah |
| Kangi pikkus | 50 cm |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Mootori tüüp | 2-taktiline |
| karburaator | Membraani |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3 000±200 min-1 |
| Kütusepaagi maht | 550 ml |
| Maksimaalne lõikepikkus | 45 cm |
| Max. kiirus | 18,4 m/s |
| Süüde | CDI |
| Automaatne keti määrimine | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114294
- Kaal: 8.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163054015
- Riik: China