
Saag Worcraft WCE-2816 S, 16", elektriline, kett, 230V, 50 Hz, 2400 W
Elektrisaag Worcraft WCE-2816 S sobib puitmaterjalide lõikamiseks ja saagimiseks, puude pügamiseks jms. See on kasulik ehitusplatsil, töökojas, aga ka aias. Selle väike kaal ei väsita käsi isegi pärast pikka saagimist. Selle elektrisae jõuallikaks on 2400 W mootor, tänu millele on keti kiirus kuni 14 m/s. Enne kasutamist tuleb saag ühendada ainult 230 V vooluvõrku.
Teie maksimaalse kaitse tagamiseks on sellel sael ka mehaaniline ketipidur, mis peatab keti pöörlemise tagasilöögi korral kohe, vabastades ketipiduri hoova.
| Default | |
| Kaal (kg) | 5,58 |
| Tip | Elektri |
| Kangi pikkus | 406 mm (16 tolli) |
| Sõit | Elektri |
| Sisend | 2400 W |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Toiteplokk | 230V |
| Pulga pikkus (cm) | 40,6 |
| Varda paksus | 1,3 mm |
| Võimsuse sisend (W) | 2400 |
| Hammaste vahekaugus | 3/8 tolli (9,52 mm) |
| Õlipaagi maht (ml) | 140 |
| Maksimaalne lõikepikkus | 395 mm |
120.70€ /tk
Maksudeta: 99.75€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 114082
- Kaal: 6.55kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163059720
- Riik: China