
Kultivaator Worсraft SF7G602, 1500W
Worcrafti SF7G602 kultivaator on ideaalne valik kõigile, kellel on vaja kobestada mulda ja harida oma aeda või muud väikest kuni keskmise suurusega haljasala. Noad on valmistatud kvaliteetsest metallist ning nende töösügavus on 180 mm ja töölaius 450 mm. Nende toiteallikaks on elektrimootor kiirusega 200 pööret minutis. Ühendage lihtsalt Worcraft SF7G60 mootor võimsusega 1500 W ja see töötab seni, kuni hoiate päästikut all. Kinnitage toitekaabel kandekaare külge ja see ei piira enam teie kasutamist. Worcrafti SF7G602 mootor töötab tühikäigul 28 500 pööret minutis. Transpordirattad muudavad manööverdamise lihtsamaks. Ärge kartke ja ostke see kasulik abimees juba täna.
Pakendi sisu:Montaažitööriistad
kaabliklambrid toitekaabel
mootorikorpus kõplavate labade ja tugikaarega
| Default | |
| Töö ulatus | 450 mm |
| Töölaius (cm) | 45 |
| Tühikäigu kiirus | 28 500 pööret minutis |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 1 500 W |
| Nugade arv | 6 |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kaitseklass | II |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 28 500 min<sup>-1</sup> |
| Võimsuse sisend (W) | 1500 |
| Töösügavus (cm) | 18 |
| Noa materjal | Katsuda |
| Tera pöörlemiskiirus | 200 min<sup>-1</sup> |
| Töösügavus | 180 mm |
| mootor | Elektri |
158.44€ /tk
Maksudeta: 130.94€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111377
- Kaal: 15.26kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163018383
- Riik: China