









Rotavator, kultivaator Strend Pro QK60, 4 hj, 173 cm3, 59 cm, bensiin
Bensiinimootoriga rotavaator on mõeldud väikeste aedade ja viinamarjaistanduste haldamiseks. See sobib mulla kündmiseksenne istutamist, umbrohutõrjet ja muid mullaharimismeetodeid. Rotavatoril on 4-taktiline, 1-silindriline, õhkjahutusega mootor. See töötab kiirusel kuni 3000 pööret minutis. See on varustatud 6 noaga, mis on valmistatud terasest. Töölaius on 590 mm ja töösügavus ulatub 130 – 260 mm-ni.
| Default | |
| Müra | 93 db |
| Töölaius (cm) | 59 |
| Sõit | kütus |
| Käigukasti materjal | vask |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Võimsus kW-s | 3 |
| Töösügavus (cm) | 13 - 26 |
| Kütusepaagi maht (ml) | 1000 |
| Noa materjal | teras |
| Mootoriõli | SAE15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 600 |
| Energiatarve (kW) | 3 |
| kiirused | 2 |
| Käivitamine | Käsitsi |
| Pöördemoment | 11 Nm / 2 500 p/min |
| Tihendusaste | 8 :1 |
| Süüde | Transistori kontaktivaba |
| Ratta materjal | PP |
| Ratta laius | 50 mm |
| Töösügavus | 130 – 260 mm |
| mootor | kütus |
| Siduri iseloom | Kiilrihm |
342.55€ /tk
Maksudeta: 283.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111998
- Kaal: 38.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061440
- Riik: China