





Rotavator, kultivaator Worcraft WPLM112, 7HP, 100 cm, bensiin
Bensiinimullafrees Worcraft WPLM112 on mõeldud väikeste aedade ja viinamarjaistanduste haldamiseks. See sobib mulla kündmiseks enne istutamist, umbrohutõrjeks ja muudeks mullaharimismeetoditeks.
Bensiinimootoriga mullafreesil on 4-taktiline, 1-silindriline, õhkjahutusega mootor võimsusega 7 hj. See töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis. See on varustatud 4 noaga, mis on valmistatud metallist. Töölaius on 700 - 1000 mm ja töösügavus ulatub 150 - 250 mm-ni.
Pakendi sisu:
- 1 tk bensiini triller
- 2 tk ratas
- 1 tk tugiratas
- 1 tk tugikõblas
- 1 tk vasak poritiib
- 1 tk parem poritiib
- 1 tk tagumise poritiiva tugiraam
- 1 tk käigukang
- 4 tk noa võll
- 12 tk vasak nuga
- 12 tk parempoolne nuga
- 1 tk kilekott ühendusmaterjaliga
- 1 tk kasutusjuhend
- 1 tk ümbris tööriistadega
Tööriistakasti sisu:
- 1 tk kuuskantvõti (5 mm)
- 3 tk kahvlivõti (8 x 10, 12 x 14, 13 x 16 mm)
- 1 tk kruvikeeraja
- 1 tk toruvõti süüteküünla jaoks
| Default | |
| Müra | 102 db |
| Lisaseadme tüüp | kultivaatoritele |
| Töö ulatus | 700 - 1 000 mm |
| Töölaius (cm) | 50 - 100 |
| Sõit | kütus |
| Käigukasti materjal | Alumiinium |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Nugade arv | 24 |
| Võimsus kW-s | 4 |
| Töösügavus (cm) | 15 - 25 |
| Kütusepaagi maht (ml) | 3600 |
| Noa materjal | Katsuda |
| Mootoriõli | SAE15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 600 |
| Energiatarve (kW) | 4 |
| kiirused | 2 edasi- ja 1 tagasikäiku |
| Käivitamine | Käsitsi |
| Pöördemoment | 12,5 Nm / 2,500 p/min |
| Tihendusaste | 8,5 :1 |
| Süüde | Transistori kontaktivaba |
| Ratta materjal | rehv |
| Ratta laius | 75 mm |
| Töösügavus | 150 - 250 mm |
| mootor | kütus |
| Siduri iseloom | Kiilrihm |
578.59€ /tk
Maksudeta: 478.17€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111289
- Kaal: 77.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020799
- Riik: China