









Juhtmeta trimmer CGT-S20LiSTA, komplekt, 24 cm, 20 V, liitiumioon, pea, nöör, aku, laadimine
Worcraft CGT-S20LiST akutrimmer on mõeldud muru ja umbrohu niitmiseks kuni 125 mm kõrguselt. Trimmer on varustatud praktilise teleskoopkäepidemega, lukustusnupuga lõikepea kalde reguleerimiseks ja lülitiga. Samuti on olemas hülss käepideme nurga reguleerimiseks ja pikkuse reguleerimiseks. Akutrimmer saavutab 9000 pööret minutis. Kaitseraud ja kaitse, lukustusnupp ja turvanupp tagavad niitmise ohutuse Trimmer on suurepärane valik muru niitmiseks sinna, kuhu tavalise muruniidukiga ei pääse. Kasutage 1,9 mm läbimõõduga nailonit. Komplekti kuulub ka nailonpea ja 1,7 mm x 2,5 m nailon.
Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Niiduki tüüp | Trimmer |
| Tip | Trimmer |
| Lisaseadme tüüp | Trimmer |
| šāviens | Lõikenuga: Ø 240 mm / Nöör: Ø 250 mm |
| Sõit | Aku |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Nööri läbimõõt | 250 mm |
| Toiteplokk | 20V |
| Lõikelaius (cm) | Nuga - 24; Keelpillid - 25 |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 9 000 min-1 |
| Aku tüüp | Worcraft |
90.21€ /tk
Maksudeta: 74.55€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111986
- Kaal: 3.73kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069323
- Riik: China