
Muruääre trimmer Worсraft EGT05-300, 500 W, 300 mm
Muruserva piirel Worcraft EGT05-300 on mõeldud muru, umbrohu ja sarnase pehme taimestiku niitmiseks kuni 125 mm kõrgusele. See on mõeldud ka muruservade pügamiseks aedades, kohtades, kuhu niidukid ei pääse. Sihipärane kasutamine viitab ümbritseva õhu temperatuurile vahemikus 0 °C kuni 40 °C. Trimmerit ei tohi kasutada lõikamiseks ega tükeldamiseks (hekid, põõsad ja põõsad, lilled) ega kompostimiseks. Vastasel juhul on vigastuste oht.
Trimmeri lõikelaius on 29 cm. See on parema haarde tagamiseks varustatud teleskoopkäepideme ja ergonoomilise libisemisvastase käepidemega. Ohutuse tagab kaitse puude, seinte ja muude takistuste niitmisel. Eeliseks on lõikepea reguleeritav nurk ja ka poolautomaatne nailonpea.
Pakendi sisu:
- 1 × Silon
- 2 × kruvi ST3 × 12 (servaratta kinnitamiseks)
- 1 × Kaitsekate
- 1 × Täiendav käepide
- 1 × kruvi ST4.2 × 15 (kaitsekatte kinnitamiseks)
- 1 × lukustusnupp ja mutter täiendava käepideme jaoks
- 1 × Coil & Silon (monteeritud)
- 1 × Kasutusjuhend
- 1 × Serva ratas
| Default | |
| Müra | 96 db |
| Niiduki tüüp | Trimmer |
| Tip | Trimmer |
| Lisaseadme tüüp | Trimmer |
| Tühikäigu kiirus | 9,300 p/min |
| Nailoni läbimõõt | 1,4 mm |
| šāviens | 29 cm |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Nööri läbimõõt | 1,4 mm |
| Sisend | 500 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Lõikelaius (cm) | 29 |
| Mootori tüüp | Elektri |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 9,300 min<sup>-1</sup> |
| Võimsuse sisend (W) | 500 |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Aku tüüp | Ükski |
53.36€ /tk
Maksudeta: 44.10€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111113
- Kaal: 3.39kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023339174
- Riik: China