









Muru niitmiseks mõeldud ajamiga bensiinimootoriga muruniiduk Strend Pro LMA20S41 on iga aia oluline osa. Niiduk on varustatud 4-taktilise 166 cm3 õhkjahutusega HONDA GCV170 mootoriga, mille nimivõimsus on 2,4 kW (3,2 hj). Niiduk võimaldab valida 7 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 25 - 75 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub 50,8 cm-ni. See on varustatud ka praktilise 60-liitrise rohukogujaga, millel on täitetaseme indikaator. Niiduk töötab kiirusel kuni 2800 pööret minutis. Stabiilne ja tugev terasest karkass on varustatud auguga külgmiseks väljaviskamiseks. Tänu sellele on võimalik niita ka kergelt võsastunud muru ja seda ilma, et niidukit neelataks ja operaator niidetud murule astuks. Multšimiskorgiga saate muru lõigata väikesteks tükkideks, mis seejärel täidavad muru väetamise funktsiooni. Käsitsi käivitamine. Mootor on varustatud automaatse õhuklapiga külmkäivituseks. Lihtne juhtimine.
Peamised eelised:
- 4-in-1 funktsioon: niitmine, multšimine, külgpõletus, tagavedu- stabiilne terasest karkass- võimas 4-taktiline õhkjahutusega mootor HONDA GCV170 võimsusega 166 cm3 nimivõimsusega 2,4 kW (3,2 hj)- tsentraalne lõikekõrguse reguleerimine- 7 lõikekõrguse asendit vahemikus 25 - 75 mm- lõikelaius kuni 50,8 cm- 60-liitrine rohukoguja koos täitetaseme indikaatoriga- külgväljaviskamine, multšimise kork.
| Default | |
| Materjal | plastik, teras |
| Rattad | ees 203 / taga 303 mm |
| Šassii materjal | teras |
| Sõit | kütus |
| Lõikelaius (cm) | 50,8 |
| Tvertne | 0,91 l |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Kollektsiooni korv | 60 l |
| Võimsus kW-s | 2,4 |
| Šassii | teras |
| Kütusepaagi maht (ml) | 910 |
| Mootoriõli | SAE 15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 400 |
| Sõiduk | Jah |
| Lõikekõrgus (mm) | 25 - 75 |
| Käivitamine | Käsitsi |
| Korvi maht (l) | 60 |
| Lõikekõrgus | 25 kuni 75 mm |
| Külgmine väljaviskamine | Jah |
| Akustiline võimsuse tase | 98 (dB) A |
| Vibratsiooni | 7,99 m/s<sup>2</sup> (K= 1,5) |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111624
- Kaal: 42.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085828
- Riik: China