









Muruniiduk Strend Pro QL46PD-139, bensiin, 2,4 kW, töölaius 45,7 cm, ajamiga, LONCIN, elektriline
Muru niitmiseks mõeldud bensiiniga muruniiduk Strend Pro QL46P-139E on iga aia oluline osa. Niiduk on varustatud LC1P65FE-4 mootoriga võimsusega 173 cm3 nimivõimsusega 2,4 kW. Niiduk võimaldab valida 8 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 25 - 75 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub 45 cm-ni. See on varustatud ka praktilise 60-liitrise rohukogujaga. Niiduk töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis. Stabiilne ja vastupidav metallkarkass on varustatud auguga külgmiseks väljaviskamiseks. Tänu sellele on võimalik niita ka kergelt võsastunud muru ja seda ilma, et niidukit neelataks ja operaator niidetud murule astuks.
| Default | |
| Materjal | plastik, metall |
| Rattad | ees 178 / taga 250 mm |
| Šassii materjal | teras |
| Sõit | kütus |
| Lõikelaius (cm) | 45,7 |
| Tvertne | 0,5-0,9 l |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Kollektsiooni korv | 60 l |
| Võimsus kW-s | 2,4 |
| Šassii | teras |
| Kütusepaagi maht (ml) | 900 |
| Mootoriõli | SAE 15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 500 |
| Sõiduk | Jah |
| Lõikekõrgus (mm) | 25 - 75 |
| Käivitamine | manuaalne, elektrooniline |
| Korvi maht (l) | 60 |
| Lõikekõrgus | 8 asendit 25-75 mm |
| Külgmine väljaviskamine | Jah |
| Akustiline võimsuse tase | 96 (dB) A |
| Vibratsiooni | 5,55 m/s2 (K= 1,5) |
424.47€ /tk
Maksudeta: 350.80€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111824
- Kaal: 37.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068654
- Riik: China