









Muruniiduk Strend Pro QL51P-196, bensiin, 4,0 kW, töölaius 50 cm, ajamiga, LONCIN
Muru niitmiseks mõeldud bensiinimootoriga muruniiduk Strend Pro QL51P-196 on iga aia oluline osa. Niiduk on varustatud V200 mootoriga võimsusega 196 cm3 nimivõimsusega 4 kW. Niiduk võimaldab valida 8 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 25 - 75 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub 50 cm-ni. See on varustatud ka praktilise 60-liitrise rohukogujaga. Niiduk töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis. Stabiilne ja vastupidav metallkarkass on varustatud auguga külgmiseks väljaviskamiseks. Tänu sellele on võimalik niita ka kergelt võsastunud muru ja seda ilma, et niidukit neelataks ja operaator niidetud murule astuks.
| Default | |
| Materjal | metall, plastik |
| Rattad | ees 178 / taga 250 mm |
| Šassii materjal | teras |
| Sõit | kütus |
| Lõikelaius (cm) | 50,8 |
| Tvertne | 0,5-0,9 l |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Kollektsiooni korv | 60 l |
| Võimsus kW-s | 4 |
| Šassii | teras |
| Kütusepaagi maht (ml) | 1000 |
| Mootoriõli | SAE 15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 500 |
| Sõiduk | Jah |
| Lõikekõrgus (mm) | 25 - 75 |
| Käivitamine | Käsitsi |
| Korvi maht (l) | 60 |
| Lõikekõrgus | 8 asendit 25-75 mm |
| Külgmine väljaviskamine | Jah |
| Akustiline võimsuse tase | 98 (dB) A |
| Vibratsiooni | 4,86 m/s2 (K = 1,5) |
357.43€ /tk
Maksudeta: 295.40€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111826
- Kaal: 33.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068661
- Riik: China