









Muru niitmiseks mõeldud ajamiga bensiiniga muruniiduk Strend Pro QL53P-196 on iga aia oluline osa. Niiduk on varustatud 4-taktilise õhkjahutusega LONCIN V200 mootoriga, mille võimsus on 196 cm3 ja nimivõimsus 4 kW (5,4 hj). Praktiline aksessuaar on käepidemel olev hoiuruum mobiiltelefoni ja joogi jaoks. Niiduk võimaldab valida 8 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 25 - 75 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub suurepärase 53,3 cm-ni. See on varustatud ka praktilise 60-liitrise rohukogujaga, millel on täitetaseme indikaator. Niiduk töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis. Stabiilne ja tugev terasest karkass on varustatud auguga külgmiseks väljaviskamiseks. Tänu sellele on võimalik niita ka kergelt võsastunud muru ja seda ilma, et niidukit neelataks ja operaator niidetud murule astuks. Multšimiskorgiga saate muru lõigata väikesteks tükkideks, mis seejärel täidavad muru väetamise funktsiooni. Käsitsi käivitamine. Mootor on varustatud külmkäivituseks õhuklapiga. Niidukil on kokkupandav käepide, mis säästab hoiustamisel oluliselt ruumi. Lihtne juhtimine.
Peamised eelised:
- 4-in-1 funktsioon: niitmine, multšimine, külgsuunas, tagavedu- stabiilne terasest karkass- võimas 4-taktiline õhkjahutusega LONCIN V200 mootor võimsusega 196 cm3 nimivõimsusega 4 kW (5,4 hj)- tsentraalne lõikekõrguse reguleerimine- 8 lõikekõrguse asendit vahemikus 25 - 75 mm- lõikelaius kuni 53,3 cm- 60-liitrine rohukoguja koos täitetaseme indikaatoriga- külgväljaviskamine, multšimispistik - kokkupandav käepide ruumi säästmiseks - praktiline hoiuruum.
| Default | |
| Materjal | plastik, teras |
| Rattad | ees 203 / taga 254 mm |
| Šassii materjal | teras |
| Sõit | kütus |
| Lõikelaius (cm) | 53,3 |
| Tvertne | 1 l |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Kollektsiooni korv | 60 l |
| Võimsus kW-s | 4 |
| Šassii | teras |
| Kütusepaagi maht (ml) | 1000 |
| Mootoriõli | SAE 15W-40 |
| Õlipaagi maht (ml) | 500 |
| Sõiduk | Jah |
| Lõikekõrgus (mm) | 25 - 75 |
| Käivitamine | Käsitsi |
| Korvi maht (l) | 60 |
| Lõikekõrgus | 25 kuni 75 mm |
| Külgmine väljaviskamine | Jah |
| Akustiline võimsuse tase | 98 (dB) A |
| Vibratsiooni | 6,29 m/s<sup>2</sup> (K= 1,5) |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111623
- Kaal: 36.50kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085811
- Riik: China