









Muru niitmiseks mõeldud elektriline muruniiduk Strend Pro TBE1332 on iga aia oluline osa. Niiduk on kerge, käepärane ja hõlpsasti käsitsetav, sobib ideaalselt käsitsemiseks ka väikestes aedades, kus on palju takistusi, saate hõlpsalt niita näiteks lillepeenarde, lillede ja ilupuude vahelisi radu. Niiduk võimaldab valida 3 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 30 - 60 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub 32 cm-ni. See on varustatud ka praktilise 30-liitrise rohukogujaga, millel on täitetaseme indikaator. Niidukil on kokkupandav käepide, mis säästab hoiustamisel oluliselt ruumi. Niiduk töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis. Lihtne kasutada.
Peamised eelised:
- Lihtne käsitsemine - Energiatarve: 1300 W - Kokkupandav käepide ruumi kokkuhoiuks- 3 lõikekõrguse asendit vahemikus 30 - 60 mm - Lõikelaius kuni 32 cm - 30-liitrine kogumiskorv koos täitetaseme indikaatoriga- käepide hõlpsaks kaasaskandmiseks.
| Default | |
| Materjal | metall, polüpropüleen |
| Rattad | ees 125 / taga 140 mm |
| Tühikäigu kiirus | 3,600 p/min |
| Šassii materjal | Polüpropüleen |
| Sõit | Elektri |
| Sisend | 1 300 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Lõikelaius (cm) | 32 |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kollektsiooni korv | 30 l |
| Võimsuse sisend (W) | 1300 |
| Šassii | plast |
| Sõiduk | EI |
| Lõikekõrgus (mm) | 30 - 60 |
| Käivitamine | Elektri |
| Korvi maht (l) | 30 |
| Lõikekõrgus | 30-60 mm |
| Külgmine väljaviskamine | EI |
| Akustiline võimsuse tase | 96 (dB) A |
| Vibratsiooni | 1,357 m/s2 (K= 1,5) |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111626
- Kaal: 11.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163085842
- Riik: China