









Muruniiduk Strend Pro TBE1636, elektriline, 1,6 kW, töölaius 36 cm
Muru niitmiseks mõeldud elektriline muruniiduk Strend Pro TBE1636 on iga aia oluline osa. Niiduk on kerge, käepärane ja hõlpsasti käsitsetav, sobib ideaalselt käsitsemiseks ka väikestes aedades, kus on palju takistusi, saate hõlpsalt niita näiteks lillepeenarde, lillede ja ilupuude vahelisi radu. Niiduk võimaldab valida 6 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 20 - 70 mm. Lõikelaius niitmisel ulatub 36 cm-ni. Samuti on see varustatud praktilise kogumiskorviga, mille maht on 40 liitrit. Niiduk töötab kiirusel kuni 3600 pööret minutis.
| Default | |
| Materjal | metall, polüpropüleen |
| Tühikäigu kiirus | 3,600 p/min |
| Šassii materjal | ees 127 / taga 196 mm |
| Sõit | Elektri |
| Sisend | 1,6 kW |
| Toiteplokk | 230V |
| Lõikelaius (cm) | 36 |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Pinge / sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kollektsiooni korv | 40 l |
| Võimsuse sisend (W) | 1600 |
| Sõiduk | EI |
| Lõikekõrgus (mm) | 20 - 70 |
| Käivitamine | Elektri |
| Korvi maht (l) | 40 |
| Külgmine väljaviskamine | EI |
| Akustiline võimsuse tase | 96 (dB) A |
| Vibratsiooni | 1,64 m/s2 (K = 1,5) |
132.19€ /tk
Maksudeta: 109.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111828
- Kaal: 15.50kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068678
- Riik: China