



Niiduk Worcraft CLM-S20LiB ShareSYS, 20 V, Li-Ion, 320 mm, 30 liitrit, ilma akuta
Worcraft CLM-S20LiB on akumuruniiduk, mis ühendab endas elektriliste muruniidukite eelised. Toiteallikaks on kvaliteetne liitiumioonaku. Niiduk töötab kiirusel kuni 3500 pööret minutis. Lõikelaius niitmisel ulatub 32 cm-ni ja lõikekõrgus on 20-60 mm / 5 kraadi. Tsentraalne lõikekõrguse reguleerimine. Akumuruniidukil on 30-liitrine rohukoguja, millel on täitetaseme indikaator. Mugavaks kasutamiseks on soovitatav kasutada Worcrafti akut mahutavusega 6 Ah. Aku ja laadija ei kuulu komplekti!
| Default | |
| Rattad | ees Ø 137 / taga Ø 137 mm |
| Sõit | Aku |
| Toiteplokk | 20V |
| Lõikelaius (cm) | 32 |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Pinge / sagedus | 20 V |
| Kollektsiooni korv | 30 l |
| Lõikekõrgus (mm) | 20 - 60 |
| Korvi maht (l) | 30 |
| Lõikekõrgus | 20-60 mm |
123.24€ /tk
Maksudeta: 101.85€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111632
- Kaal: 10.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400021
- Riik: China