
Niiduk Worcraft CLM-S58LiB, 58V, Li-Ion, 508 mm, 60 lit.
Worcraft CLM-S58LiB on akumuruniiduk, mis ühendab endas elektriliste muruniidukite eelised. Niiduk töötab kiirusel kuni 3200 pööret minutis. Lõikelaius niitmisel ulatub 50,8 cm-ni ja lõikekõrgus on 35–95 mm/7 kraadi. Sellel on reguleeritav käepide. Akumuruniidukil on 60-liitrine murukoguja. 3-in-1 funktsioon: niitmine, multšimine ja kõrvale viskamine. Aku ja laadija kaasas!
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Rattad | ees Ø 200 / taga Ø 250 mm |
| Tühikäigu kiirus | 3200 min-1 |
| Šassii materjal | teras |
| Sõit | Aku |
| Toiteplokk | 58 |
| Lõikelaius (cm) | 50,8 |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Pinge / sagedus | 58 V |
| Kollektsiooni korv | 60 l |
| Tööaeg, kui aku on täielikult laetud | 40 min |
| Lõikekõrgus (mm) | 35 - 95 |
| Käivitamine | Elektri |
| Korvi maht (l) | 60 |
| Lõikekõrgus | 7 asendit 35-95 mm |
| Külgmine väljaviskamine | Jah |
590.78€ /tk
Maksudeta: 488.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111987
- Kaal: 31.30kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069767
- Riik: China