









Niiduk Worcraft RLM-20Li, 20V, Li-Ion, 220 mm, robot
Worcraft RLM-20Li robotniiduk on väike aiaabiline, mis niidab vaevata teie kuni 1,000m2 muru. Tänu madalale müratasemele ei sega teid ja teie naabreid robotniiduki töö. Võite rahulikult istuda ja lõõgastuda, samal ajal kui robotniiduk teeb öökulli tööd - niidab muru. Robotniiduk on mõeldud muru niitmiseks eraruumides ja seda tohib kasutada ainult kuivniitmiseks. Niiduk on mõeldud muru niitmiseks võimalikult lihtsalt ja ilma tehniliste muudatusteta. Robotniiduk manööverdab läbi teie aia tänu kaasaegsele navigatsioonisüsteemile. Löögianduri abil tuvastab niiduk esemed ja iga kord, kui see nendega kokku puutub, leiab teise viisi, et need oma kohale kinni ei jääks. Kui aku laetuse tase on madal, naaseb robotniiduk ise laadimisjaama. Isegi kui vihma hakkab sadama, katkestatakse niitmisprotsess ja jätkub alles pärast vihma, kui muru on kuiv. Kui vihmaandur on aktiveeritud, naaseb robotniiduk laadimisjaama. Maksimaalne tööaeg päevas on 16 tundi. Aku mahutavus on 4 Ah ja niiduki lõikelaius 220 mm. Niitmisaeg ühe laadimisega on umbes 70 minutit. Niiduk võimaldab valida 8 lõikekõrguse asendi vahel vahemikus 25 - 60 mm ja niiduki kiirus ulatub 1,2 km/h-ni.
| Default | |
| Materjal | Katsuda |
| Rattad | ees 80 / taga 200 mm |
| Sõit | Aku |
| Toiteplokk | 20V |
| Lõikelaius (cm) | 22 |
| Kõrguse reguleerimine | Tsentraalselt |
| Pinge / sagedus | 20 V |
| Pindadele kuni | 1 000 m2 |
| Maksimaalne tööaeg (h) | 16 h |
| Tööaeg, kui aku on täielikult laetud | 70 min |
| Lõikekõrgus (mm) | 25 - 60 |
| Käivitamine | Elektri |
| Lõikekõrgus | 25-60 mm |
| Akustiline võimsuse tase | 63,8 dB(A) kõrvalekalle (K) = 1,88 dB(A) |
584.43€ /tk
Maksudeta: 483.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111993
- Kaal: 11.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905247706386
- Riik: China