
Trimmer Worcraft CGT-S20LiB ShareSYS, 20V Li-Ion, 25 cm, harjadeta
| Default | |
| Müra | 95,61 dB |
| Niiduki tüüp | Trimmer |
| Sõit | Aku |
| Toiteplokk | 20V |
| Lõikelaius (cm) | Nuga - 25,5; Keel - 38 |
| Pinge / sagedus | 20 V |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 5,500 min<sup>-1</sup> |
| Aku tüüp | Worcraft |
| Akustiline võimsuse tase | 95,6 db |
101.01€ /tk
Maksudeta: 83.48€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 1111631
- Kaal: 5.41kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- Riik: China