









Aiakäärid Strend pro profesional 36V 4ah, max. 4 cm
Strend Pro elektrilisi oksakääre kasutatakse peamiselt puuokste lõikamiseks viljapuuaedades. Nendega töötamine on lihtne ja mugav. Nende lõikamise efektiivsus on 8–10 korda kõrgem kui tavalistel käsikääridel ja okste lõikamise kvaliteet on oluliselt parem. Lõigatud okste maksimaalne paksus on kuni 4 cm. Kääridel on turvalukk ja automaatne väljalülitus ülekuumenemise korral. Pakett sisaldab:
- elektrilised käärid
-patarei
-Laadija
- spetsiaalne rihmadega seljakott
-Teritaja
-Võtmed.
| Default | |
| Toiteallika tüüp | eemaldatav aku |
| Sisend | 1080 W |
| Teleskoopkäepide | EI |
| Tööaeg | 8-10 hod |
| Akutoitel | Jah |
| kogukaal | 0,9 kg (ilma laadimiskaablita) |
| Aku tüüp | Liitium 36 V 4Ah |
| Laadimisaeg (h) | 3-4 |
447.70€ /tk
Maksudeta: 370.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111539A
- Kaal: 5.60kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163050628
- Riik: China