









Aiapump paagiga Strend Pro Garden, 1000W, 3500 l/h, 24 l, roostevaba teras
Paagiga aiapump on mõeldud kasutamiseks erakodus või aias. Veevärgil on paak mahuga 24 liitrit. Maksimaalne vooluhulk ulatub 3500 l/h-ni.
Sobiv kasutamine:
- Sobib joogivee ja vihmavee pumpamiseks
- Aedade ja maa kastmine
- Kodune veevarustus
- Veevarustuse rõhu suurendamine
Sobimatu kasutamine:
- Joogivee, liivase, soolase või saastunud vee pumpamine, mis sisaldab tekstiile või paberit
- Agressiivsete, söövitavate, plahvatusohtlike või lenduvate kemikaalide või vedelike pumpamine
- Vedelike pumpamine temperatuuril üle 35 °C
| Default | |
| Tip | Kodumaised veevärgid |
| Nimivõimsus | 1000 W |
| Rõhk | 4.4 baar |
| Survepaagi sisu (l) | 24 |
| Imemiskõrgus | 7 m |
| Transpordi kõrgus (m) | 44 |
| Max. voolukiirus | 3500 lit/h |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Elektrijäätmed | Jah |
| kogukaal | 13 |
| Toitekaabli pikkus | 1,2 m |
| Transpordi kogus | 3500 l/h |
| Väljalülitatud rõhk (bar) | 3 |
210.42€ /tk
Maksudeta: 173.90€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119104
- Kaal: 12.70kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017836
- Riik: China