









Worcraft WPGT306 akukäärid sobivad muru ja põõsaste niitmiseks väikestel aladel, muru servades. Heki pügamistarvikuga saab neid kasutada ka põõsaste kujundamiseks ja servade pügamiseks. Kindlasti leiavad nad kasutust igas hoolitsetud aias või hoovis. Nende kääride toiteallikaks on integreeritud mitte-eemaldatav liitiumioonaku mahutavusega 1,300 mAh, mis võimaldab tööaega 40 minutit. Seda laetakse 3-5 tundi 230 V toiteallikaga ühendatud laadijaga. Aku kruvikeeraja ülaosas on aku oleku indikaator.
Muru niitmise tarvik sisaldab 83 mm pikkust tera. Põõsaste lõikamiseks vajalik otsik on varustatud 135 mm pikkuse teraga. Maksimaalne võimalik lõikeläbimõõt on 6 mm. Tühikäigu pöörlemiskiirus on 1,100 pööret minutis. Eeliseks on kindlasti teleskoopvarras, mille kõrgus on reguleeritav ja mida saab seega kohandada vastavalt kasutaja pikkusele.
Pakendi sisu:
- aku
- Laadija
- Kinnitus põõsaste pügamiseks
- Lõikamise kinnitus
| Default | |
| Müra | 90 db |
| Tip | Juhtmeta murukäärid |
| Toiteallika tüüp | mitte-eemaldatav aku |
| Tööaeg | 40 min |
| Akutoitel | Jah |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 1 100 min<sup>-1</sup> |
| Elektrijäätmed | Jah |
| kogukaal | 2,15 |
| Tera pikkus pukside jaoks | 135 mm |
| Aku tüüp | Li-ioon |
| Muhuliblede pikkus | 83 mm |
| Aku mahutavus | 1 300 mAh |
| Laadimisaeg (h) | 3-5 |
| Maksimaalne lõikeläbimõõt | 6 mm |
| Lõike pikkus | 110 mm |
| Varda pikkus / laius | 110 / 73 mm |
| Tööaeg u. | 40 min |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111147
- Kaal: 2.15kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023314805
- Riik: China