









Sinna, kuhu elektrivõrk ei ulatu, hankige Strend Pro KM4000-A bensiinigeneraator. Bensiinigeneraator sobib ideaalselt ehitusplatsidele, majadele, suvemajadele, kämpingutele ja kõikjale, kus vajame tugevat ja stabiilset energiaallikat. Seadme mootor on väga ökonoomne ning seda iseloomustab vaikne ja sujuv töö. Kummist stabilisaatorid ja mootorikinnitused summutavad vibratsiooni ja minimeerivad müra. See toimib ka valgusallikana. Kütusepaagi maht on 25 liitrit, õlipaagi maht on 1,1 liitrit. 8 kW mootor tagab pideva võimsuse 6000 W. Generaator on varustatud voltmeetri ja 12 V väljundiga aku laadimiseks. Pistikupesade arv: 2x 230V ja 1x 400V.
AVR-i automaatne pinge reguleerimise funktsioon tagab toiteallika tõhusama kasutamise. Tavaliste generaatorite puhul võite märgata kiiruse kõikumisi. Need energiakõikumised on ohtlikud paljudele kaasaegsetele ja õrnadele seadmetele. AVR-funktsiooniga generaatori kasutamisel ei pea te enam muretsema kiiruse kõikumiste pärast, seega saate toita ka tundlikumaid seadmeid, näiteks sülearvutit või muid mobiilseadmeid.
| Default | |
| Müra | 97 dB(A) kõrvalekalle (K) = 3 dB(A) |
| Tip | Elektrijaam |
| Nimivõimsus | 8kW |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Mootori tüüp | 4-taktiline |
| Tööaeg | 9 h |
| kogukaal | 87 |
| Elektrijaama pidev võimsus | 6000 W |
| Maksimaalne elektrijaama jõudlus | 6500 W |
| Käivitamine | manuaalne, elektrooniline |
| Ühe paagi tööaeg | 9 h |
| Maksimaalne mootori võimsus | 8kW |
| Tihendusaste | 8,5:1 |
| Süüde | Transistori kontaktivaba |
| Tööaeg u. | 9 h |
| mootor | Elektri |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 118089
- Kaal: 86.80kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069484
- Riik: China