
Elektriline lehttolmuimeja Worcraft VB30-45, 45 l
Elektriline puhur Worcraft VB30-45 hõlbustab teie pärandvara koristamist. See sobib suurepäraselt mustuse puhumiseks teedelt, muruplatsidelt, põõsastelt ja piirdeaedadelt. Kuid see ei piirdu ainult puhumisega, vaid toimib ka lehtede, väikeste okste ja saepuru aiatolmuimejana. Lihtsalt ühendage Worcraft VB30-45 puhur vooluvõrku (230 V) ja 2800 W mootor hoolitseb kõige muu eest - puhuri režiimis saavutab puhutav õhk kiiruse 275 km/h ja kui vajate aiatolmuimejat, saate selle funktsioonilülitiga seadistada ja saada imemisvõimsuseks 13,5 m3/min. Tühikäigu pöörlemiskiirus on 8 000 - 14 000 pööret minutis ja seda saab reguleerida. Worcraft VB30-45 puhurit on lihtne kasutada tänu lisakäepidemele, mis võimaldab masinast kindlalt mõlema käega kinni hoida, ja õlarihmale. Boonusena, mida pika töö ajal kindlasti hindate, on toru varustatud tugirattaga ja selle pikkust saab reguleerida vastavalt pikkusele. Puhur purustab sisseimetud jäätmed ka tolmuimemisrežiimis, nii et 45-liitrine kott täitub aeglasemalt ja purustatud orgaaniline materjal kompostitakse kergesti.
| Default | |
| Kogumiskoti maht | 45 l |
| Müra | 100 dB |
| Tip | elektriline puhur |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 2 800 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Imemisvõimsus | 13.5 m<sup>3</sup>/min |
| Maksimaalne puhumiskiirus (m3/min) | 100 - 275 |
| Koti maht | 45 |
| tolmuimejaga | Jah |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 8,000 – 14,000 min<sup>-1</sup> |
| Võimsuse sisend (W) | 3000 |
| Elektrijäätmed | Jah |
| Imemine | Jah |
| kogukaal | 4 kg |
| Koti sisu | 45 l |
| Imemiskiirus (m3/min) | 13,5 |
| puhub | Jah |
| Puhumise kiirus | 275 km/h |
59.08€ /tk
Maksudeta: 48.83€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 111878
- Kaal: 4.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307210
- Riik: China