









Kõrgsurvepesur Worcraft HC17-090 on mõeldud kõigile, kes peavad puhastama oma kõnniteed, sõidukit, krohvi või isegi paati. Veesurve ulatub maksimaalselt 13,5 MPa-ni ja võimaldab kiiret ja tõhusat puhastamist, mis on ka keskkonnasõbralik. Rõhku saab reguleerida püstoli kaitseklapiga. Elektrimootor võimsusega 1700 W ühendage lihtsalt vooluvõrku (230 V) ja lülitage see sisse/välja lülitiga sisse. Juhusliku käivitamise vältimiseks on Worcraft HC17-090 puhasti varustatud ka päästikulukuga. Automaatne seiskamissüsteem lülitab mootori kohe välja, säästes energiat ja kõrvaldades töötamise ajal müra.
Worcraft HC17-090 puhastil on voolik pikkusega 5 meetrit, selle maksimaalne voolukiirus on 7,5 l/min. Kui teil on vaja rasvaseid plekke puhastada, valage pesuaine lihtsalt anumasse ja jätkake nagu tavaliselt. Suureks eeliseks on käepide, mis muudab puhastusvahendi hõlpsaks kaasaskandmiseks.
Pakendi sisu:
- kiirühendus filtriga
- Vahustusmahuti (250 ml)
- Pihustuspüstol pöörleva reguleeritava otsikuga.
| Default | |
| Tip | kõrgsurvepesur |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 135 |
| Rõhk | 9 MPa |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Pihustusrõhk (bar) | 135 |
| Sisend | 1700 W |
| Teleskoopkäepide | Jah |
| Toiteplokk | 230V |
| Max. voolukiirus | 7,5 l/h |
| Maksimaalne vooluhulk (l/min) | 5,5/7,5 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| Maksimaalne vee temperatuur °C | 40 |
| Võimsuse sisend (W) | 1700 |
| kogukaal | 6,6 |
| Toitekaabli pikkus | 5 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 117065
- Kaal: 6.59kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056354
- Riik: China