









Kõrgsurvepesur Worcraft HC21-110H on mõeldud kõigile, kellel on vaja puhastada oma kõnniteed, sõidukit, krohvi või isegi paati. Veesurve ulatub maksimaalselt 16,5 MPa-ni ja võimaldab kiiret ja tõhusat puhastamist, mis on ka keskkonnasõbralik. Rõhku saab reguleerida püstoli kaitseklapiga. Lihtsalt ühendage 2100 W elektrimootor vooluvõrku (230 V) ja lülitage see sisse/välja lülitiga sisse. Juhusliku käivitamise vältimiseks on Worcraft HC24-120 puhasti varustatud ka päästiku ohutusega. Automaatne seiskamissüsteem lülitab mootori kohe välja, säästes energiat ja kõrvaldades töötamise ajal müra. Lisaks tagab turbootsik võimsa veejoa, mis ei pääse mustusest välja.
Worcraft HC21-110H puhasti vooliku pikkus on 8 meetrit, selle maksimaalne voolukiirus on 7,2 l/min. Kui teil on vaja rasvaseid plekke puhastada, valage pesuaine lihtsalt anumasse ja jätkake nagu tavaliselt. Suureks eeliseks on käepide, mis muudab puhastusvahendi hõlpsaks kaasaskandmiseks.
Pakendi sisu:
- kiirühendus filtriga
- Turbo
- Otsik raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
- terrassipuhastusvahend
- Puhastushari
- Vahustusanum otsikuga (500 ml)
- Pihustuspüstol pöörleva reguleeritava otsikuga.
| Default | |
| Tip | kõrgsurvepesur |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 165 |
| Rõhk | 16,5 MPa |
| Sõit | Elektri |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 2100 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Max. voolukiirus | 7,2 l/min |
| Maksimaalne vooluhulk (l/min) | 6,5/7,2 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| Mootori tüüp | induktiivne |
| Maksimaalne vee temperatuur °C | 40 |
| Võimsuse sisend (W) | 2100 |
| kogukaal | 18 kg |
| Toitekaabli pikkus | 5 m |
| Vooliku rull | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 117067
- Kaal: 18.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056378
- Riik: China