









Kõrgsurvepesur Worcraft HC24-120 on mõeldud kõigile, kellel on vaja puhastada oma plaate, sõidukit, krohvi või isegi paati. Veesurve ulatub maksimaalselt 18 MPa-ni ja võimaldab kiiret ja tõhusat puhastamist, mis on ka keskkonnasõbralik. Rõhku saab reguleerida püstoli kaitseklapiga. Elektrimootor võimsusega 2400 W ühendage lihtsalt vooluvõrku (230 V) ja lülitage see sisse/välja lülitiga sisse. Juhusliku käivitamise vältimiseks on Worcraft HC24-120 puhasti varustatud ka päästiku ohutusega. Automaatne seiskamissüsteem lülitab mootori kohe välja, säästes energiat ja kõrvaldades töötamise ajal müra.
Worcraft HC17-090 puhastil on voolik pikkusega 5 meetrit, selle maksimaalne voolukiirus on 8 l/min. Kui teil on vaja rasvaseid plekke puhastada, valage pesuaine lihtsalt anumasse ja jätkake nagu tavaliselt. Suureks eeliseks on käepide, mis muudab puhastusvahendi hõlpsaks kaasaskandmiseks.
Pakendi sisu:
- kiirühendus filtriga
- Turbo Otsik
- raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
- terrassipuhastusvahend
- Puhastushari
- Vahustusmahuti (500 ml)
- Pihustuspüstol pöörleva reguleeritava otsikuga.
| Default | |
| Tip | kõrgsurvepesur |
| Maksimaalne rõhk (bar) | 180 |
| Rõhk | 18 MPa |
| Sõit | Elektri |
| Pihustusrõhk (bar) | 180 |
| Sisend | 2400 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Max. voolukiirus | 8 l/min |
| Maksimaalne vooluhulk (l/min) | 6,5/8 |
| Max. vee temperatuur | 40 °C |
| Maksimaalne vee temperatuur °C | 40 |
| Võimsuse sisend (W) | 2400 |
| kogukaal | 10,5 kg |
| Toitekaabli pikkus | 5 m |
| Vooliku rull | Jah |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 117066
- Kaal: 10.50kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056361
- Riik: China