
Worcraft WPSS111 kettveski 160W asünkroonmootor
| Default | |
| Tip | Keti teritaja |
| Nimivõimsus | 160 W |
| Toiteallika tüüp | vooluvõrgust (230V) |
| Sisend | 160 W |
| Mootori tüüp | induktiivne |
| Tühikäigu pöörlemiskiirus | 3,000 min<sup>-1</sup> |
| Elektrijäätmed | Jah |
| kogukaal | 6 |
| Lihvplaadi ava | 22,2 mm |
| Pöördlaua nurga reguleerimine | 30° - 0° - 30° |
| Lihvplaadi läbimõõt | 145 mm |
| Maksimaalne mootori võimsus | 160 W |
| Lihvtalla laius | 145 mm |
| Lihvketas | 145/3,2/22,2 mm |
90.85€ /tk
Maksudeta: 75.08€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 113207
- Kaal: 5.81kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163025947
- Riik: China