









Pump Strend Pro Garden HWA850, 850W, puhta vee jaoks, aed, 3600 l/h, kaabel 1 m, LCD ekraan
Strend Pro aiapump on suurepärane abimees puhta, vihmavee või klooritud vee (nt basseinide) pumpamisel. Seda saab kasutada kastmiseks ja kastmiseks, mahutite ja basseinide pumpamiseks ja tühjendamiseks või vee pumpamiseks kaevudest, vihmaveetünnidest ja tsisternidest. Seda ei tohi kasutada joogivee, soolase vee, saastunud vee, vedela toidu, agressiivsete kemikaalide ega vedelike pumpamiseks, mille temperatuur ületab 35 °C. Pumbal on võimas mootor, mille sisendvõimsus on 850 W, mis töötab 230 V toiteallika elektriga. Pump ühendatakse ühendusega 1 m pikkuse toitejuhtme abil. Pumba voolukiirus on 3 600 l vett minutis ja maksimaalne veeväljasurve 38 m. Maksimaalne soovitatav sukeldumissügavus on 8 m. Sukelpump on varustatud ka kvaliteetse LCD-ekraaniga.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 38 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 850 W |
| Max. voolukiirus | 3600 l/h |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 1 m |
| Vooliku ühendus | 1“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 8 m |
145.20€ /tk
Maksudeta: 120.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119707
- Kaal: 8.90kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163067657
- Riik: China