









Tarvikutega aiapump on suurepärane abimees puhta, vihmavee või klooritud vee pumpamisel (nt basseinides). Kõige sagedamini kasutatakse aiapumpa kastmiseks ja kastmiseks, reservuaaride (nt basseinid) pumpamiseks ja pumpamiseks, vee pumpamiseks kaevudest, vihmaveetünnidest ja tsisternidest. Pumbal on võimas mootor, mille sisendvõimsus on 1000 W, mis töötab 230 V pingega allikast pärit elektriga. Pump ühendatakse ühendusega 1,2 m pikkuse toitejuhtme abil. Pumba voolukiirus on 3 400 l vett tunnis ja maksimaalne veeväljasurve 44 m. KOMPLEKT sisaldab: pumpa, imivoolikut 1" x 3,5 m, 3-kihilist aiavoolikut 1/2" x 7 m, 2x 1/2" kiirliitmikku ja reguleeritavat otsikut 2 funktsiooniga.
Aiapump ei ole ette nähtud joogi-, soola-, määrdunud vee, vedela toidu, agressiivsete kemikaalide, söövitavate, tuleohtlike, plahvatusohtlike või gaasiliste vedelike, vedelike, mille temperatuur ületab 35 °C, või liivase vee ja abrasiivsete vedelike pumpamiseks.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 44 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 1000 W |
| Max. voolukiirus | 3 400 l/h |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 1,2 m |
| Vooliku ühendus | 1" |
| Töömaht | 44 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119540
- Kaal: 9.12kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056156
- Riik: China