









Pump Strend Pro Garden MR2500, 2in1, tünnile, 350W, 5500 l/h, kaabel 10 m
Strend Pro tünnipump on ideaalne abimees igasse aeda.
Tünnipump on ette nähtud järgmiste toodete pumpamiseks:- puhas või vihmavesi- klooritud vesi (nt basseinid)- tarbevesi.
Kõige sagedamini kasutatakse tünnipumpa niisutamiseks ja kastmiseks, reservuaaride (nt basseinid) pumpamiseks ja pumpamiseks ning vee pumpamiseks kaevudest, vihmaveetünnidest ja šahtidest.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 11 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 350 W |
| Max. voolukiirus | 5500 lit./h |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | G 3/4" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
| Töömaht | 11 m |
59.29€ /tk
Maksudeta: 49.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119541
- Kaal: 4.71kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163045051
- Riik: China