
Pump Strend Pro Garden MV1100, 1000W, muda, 14000 l/h, kaabel 10 m, roostevaba teras
Sukelpump on ette nähtud puhta või vihmavee, klooritud vee (nt basseinid), tarbevee või musta vee pumpamiseks. Sukelpump ei ole ette nähtud joogivee, soolase vee, vedela toidu, agressiivsete kemikaalide, söövitavate, tuleohtlike, plahvatusohtlike või gaasiliste vedelike, vedelike, mille temperatuur ületab 35 °C, liivase vee ja abrasiivsete vedelike pumpamiseks. Kõige sagedamini kasutatakse sukelpumpa üleujutuste ärajuhtimiseks, reservuaaride (nt basseinid) pumpamiseks ja pumpamiseks ning vee pumpamiseks kaevudest ja šahtidest.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | max 8,5 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 1 000 W |
| Max. voolukiirus | 14 000 l/h |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1“ 1-1/4“ 1-1/2“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
83.49€ /tk
Maksudeta: 69.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119502
- Kaal: 6.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163027446
- Riik: China