







Pump Strend Pro Garden MW400, 400W, mudasele veele, 7500 l/h, kaabel 10 m, mudane
Aia sukelpump Strend Pro MW 400 on mõeldud puhta või vihmavee pumpamiseks, klooritud vee pumpamiseks basseinidest, tööstusveest, aga ka kergelt saastunud vee pumpamiseks maksimaalselt 5% hõljumiga ja maksimaalse läbimõõduga 35 mm.
Sukeldatavat pump-i kasutatakse kõige sagedamini veetustamiseks pärast üleujutusi, mahutite pumpamiseks ja tühjendamiseks või vee pumpamiseks kaevudest ja šahtidest. 400 W pumba maksimaalne voolukiirus on 7500 l/h. Maksimaalne pearõhk on 5 m ja maksimaalne sügavus 7 meetrit. Pumbal on IPX 8 kaitse ja 1" voolikuühendus ja isolatsiooniklass B. Sellel on praktiline käepide, mis tagab hõlpsa kaasaskandmise. Samuti hindate toitejuhet, mis on kuni 10 meetrit pikk.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 5 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 400 W |
| Max. voolukiirus | 7500 l/h |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1" 1-1/2" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
55.06€ /tk
Maksudeta: 45.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119335
- Kaal: 4.10kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017850
- Riik: China