
Pump Strend Pro Garden, MW750, 750W, mudasele veele, 12500 l/h, kaabel 10 m
Aia sukelpump Strend Pro MW 750 on mõeldud puhta või vihmavee pumpamiseks, klooritud vee pumpamiseks basseinidest, tööstusveest, aga ka kergelt saastunud vee pumpamiseks maksimaalselt 5% hõljuvainetega ja maksimaalse läbimõõduga 35 mm.
Sukeldatavat pump-i kasutatakse kõige sagedamini veetustamiseks pärast üleujutusi, mahutite pumpamiseks ja tühjendamiseks või vee pumpamiseks kaevudest ja šahtidest. 750 W pumba maksimaalne voolukiirus on 12 500 l/min. Maksimaalne pearõhk on 8 m ja maksimaalne sügavus 7 meetrit. Pumbal on IPX 8 kaitse ja 1" voolikuühendus ja isolatsiooniklass B. Sellel on praktiline käepide, mis tagab hõlpsa kaasaskandmise. Samuti hindate toitejuhet, mis on kuni 10 meetrit pikk.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 8 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 750 W |
| Max. voolukiirus | 12500 L/h |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1" 1-1/2" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
| Töömaht | 8 m |
59.59€ /tk
Maksudeta: 49.25€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119336
- Kaal: 5.30kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017867
- Riik: China