









Sukelpump sobib kasutatud musta vee pumpamiseks septikutest, šahtidest, tualettruumidest, kanalisatsioonist jne. Pump on varustatud ülitõhusa metallturbiiniga lõikenoaga ja sobib ideaalselt musta tarbevee tühjendamiseks mahutitest, mille osakeste maksimaalne läbimõõt on kuni 30 mm. Sukelpumbal on usaldusväärsed tihenduselemendid, mis kaitsevad mootorit niiskuse eest. See pump sobib statsionaarseteks paigaldisteks linna bensiinijaamades, hoonetes või kodumajapidamistes.
Pumbal on võimas mootor, mille sisendvõimsus on 900 W, mis töötab 230 V toiteallika elektriga. Pumba voolukiirus on 20 000 l vett minutis ja maksimaalne veeväljasurve 14 m.
Maksimaalne soovitatav sukeldumissügavus on 7 m. Sukelpump on varustatud integreeritud ujukiga, nii et pumba paagi minimaalne suurus peaks olema 30 × 26 × 52 cm, et lülitiga ujuk saaks vabalt liikuda. Teie maksimaalse ohutuse tagamiseks on sukelpumbal tühjenemist takistav pistik, mis vastab IPX8 kaitseklassile.
| Default | |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 900 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Maksimaalne vooluhulk (l/h) | 20 000/tund |
| Max. voolukiirus | 20 000 l/h |
| Maksimaalne töömaht (m) | 14 |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 45°C |
| Võimsuse sisend (W) | 900 |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Voolikuühendus ("/mm") | 2" - 50 |
| Vooliku ühendus | 2“ |
| Tahked lisandid | 30 mm |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
| Töömaht | 14 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119706
- Kaal: 17.80kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163067640
- Riik: China