









Pump Strend Pro Garden, SCV750, 750W, muda, 18000 l/h, kaabel 6 m
Aia sukelpump Strend Pro MW 750F on mõeldud puhta või vihmavee pumpamiseks, klooritud vee pumpamiseks basseinidest, tööstusveest, aga ka kergelt saastunud vee pumpamiseks maksimaalselt 5% hõljuvainetega ja maksimaalse läbimõõduga 25 mm.
Sukeldatavat pump-i kasutatakse kõige sagedamini veetustamiseks pärast üleujutusi, mahutite pumpamiseks ja tühjendamiseks või vee pumpamiseks kaevudest ja šahtidest. 750 W pumba maksimaalne voolukiirus on 18 000 l/min. Maksimaalne pearõhk on 10 m ja maksimaalne sügavus 5 meetrit. Pumbal on IPX 8 kaitse ning 2" voolikuühendus ja isolatsiooniklass B. Sellel on praktiline käepide, mis tagab hõlpsa kaasaskandmise. Samuti hindate toitejuhet, mis on kuni 6 meetrit pikk.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 10 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 750 W |
| Max. voolukiirus | 18000 L/h |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 40°C |
| Toitekaabli pikkus | 6 m |
| Vooliku ühendus | 2“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 5 m |
| Töömaht | 10 m |
147.98€ /tk
Maksudeta: 122.30€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119339
- Kaal: 22.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017799
- Riik: China