
Pump Strend Pro Garden SPA1500, tiigi jaoks, 25W, 1500 l/h, kaabel 10 m
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 1,8 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 25 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Maksimaalne vooluhulk (l/h) | 1500 |
| Max. voolukiirus | 1500 l/h |
| Maksimaalne töömaht (m) | 1,8 |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Voolikuühendus ("/mm") | G1/2" - 20mm, 1/2" - 13mm, 5/8 - 16mm, 3/4" - 19mm |
| Võimsus (W) | 25 |
| Vooliku ühendus | 1/2“, 5/8“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 2 m |
| Töömaht | 1,8 m |
36.91€ /tk
Maksudeta: 30.50€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119543
- Kaal: 1.80kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046645
- Riik: China