









Sukeldrenaažipump Strend Pro MC900E on mõeldud puhta, vihmase, aga ka mudase ja määrdunud vee pumpamiseks, milles on maksimaalselt 5% lahustumatuid osakesi ja mille maksimaalne läbimõõt on 30 mm. Saate seda kasutada ka klooritud vee pumpamiseks basseinidest ja tarbevee pumpamiseks mahutitest, kaevudest ja šahtidest. Samuti hindate tema abi hoonete kuivendamisel üleujutuste ajal. Seda tüüpi pumpa ei tohi kasutada joogivee, soolase vee, agressiivsete kemikaalide ja vee pumpamiseks üle 35 °C. Võimas mootor sisendiga kuni 900 W tagab, et veevool läbi pumba võib ulatuda 18 000 l/h-ni. Pump tuleks sukeldada maksimaalselt 7 meetri sügavusele ja seejärel võib see anda 8,9 m väljavoolu.
Nõuetekohaseks tööks on vaja pump ühendada 230 V toiteallikaga 10 m pikkuse toitekaabliga. Kui otsite seadet, mis ühendab endas kõrge kvaliteedi ja hea hinna, olete selle just leidnud. Tänu suhteliselt väikesele kaalule saate sellega mugavalt oma kombeid käsitseda. Pump Strend Pro MC900E on varustatud ujuklülitiga, mis tagab pumba automaatse väljalülitamise teatud veetaseme korral, et mootor ei töötaks tühjana. Pumbapaagi minimaalne suurus peaks olema 40 × 40 × 50 cm, et lülitiga ujuk saaks vabalt liikuda. Sukelpump on hooldusvaba, kvaliteetne seade, mis läbib mitu väljundkontrolli, millel on kaitseaste IP68 ja isolatsiooniklass B.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 8,9 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 900 W |
| Toiteplokk | 230V |
| Maksimaalne vooluhulk (l/h) | 18 000/tund |
| Isolatsiooni klass | B |
| Maksimaalne töömaht (m) | 8,9 |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Võimsuse sisend (W) | 900 |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Voolikuühendus ("/mm") | 1 - 1/4" - 32 |
| Vooliku ühendus | 1-1/4" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
| Töömaht | 9 |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119337
- Kaal: 5.96kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017775
- Riik: China