









Sukelpump Strend Pro MI550CW on suurepärane abimees puhta, vihma-, hooldus- või klooritud vee pumpamisel. Seda saab kasutada üleujutatud alade tühjendamiseks üleujutuste ajal, mahutite ja basseinide pumpamiseks või kaevudest vee pumpamiseks. Seda ei tohi kasutada joogivee, soolase vee, agressiivsete kemikaalide või vedelike pumpamiseks, mille temperatuur ületab 35 ° C või kui vedelikus olevate tahkete osakeste läbimõõt ületab 2 mm. Pumbal on võimas mootor sisendvõimsusega 550 W, mis töötab 230 V pingega allikast pärit elektriga. Ühendage pump ühendusega 10 m pikkuse toitekaabli abil. Pump tagab vooluhulga 10 000 l vett minutis ja maksimaalse väljavoolu 8,5 m.
Maksimaalne soovitatav sukeldumissügavus on 3 m. Sukelpump on varustatud integreeritud ujukiga, seetõttu peaks pumbapaagi minimaalne suurus olema 40 × 40 × 50 cm, et lülitiga ujuk saaks vabalt liikuda. Sukelpump lülitub integreeritud ujuklüliti abil automaatselt sisse, kui veetase on vähemalt 160 mm, ja lülitub automaatselt välja, kui veetase langeb 80 mm-ni. Teie maksimaalse ohutuse tagamiseks on sukelpump varustatud tühjenemist takistava pistikuga, vastab IPX8 kaitseastmele ja isolatsiooniklassile B.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 8,5 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Max. osakeste läbimõõt | 2 mm |
| Sisend | 550 W |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1" 1-1/4" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 3 m |
| Töömaht | 8,5 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119338
- Kaal: 5.30kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017782
- Riik: China