







Sukelpump Strend Pro MQ1000 on suurepärane abimees puhta, vihma-, hooldus- või klooritud vee pumpamisel. Seda kasutatakse üleujutuste ajal üleujutatud alade tühjendamiseks, mahutite ja basseinide pumpamiseks või kaevudest vee pumpamiseks. Seda ei tohi kasutada joogivee, soolase vee, agressiivsete kemikaalide või vedelike pumpamiseks, mille temperatuur ületab 35 ° C või kui vedelikus olevate tahkete osakeste läbimõõt ületab 0,5 mm. Pumbal on võimas mootor, mille sisendvõimsus on 1000 W, mis töötab 230 V pingega allikast pärit elektriga. Ühendage pump ühendusega 10 m pikkuse toitekaabli abil.
Pumba vooluhulk on 6 500 l vett minutis ja maksimaalne väljavool 33 m. Maksimaalne soovitatav sukeldumissügavus on 7 m. Sukelpump on varustatud integreeritud ujukiga, seetõttu peaks pumbapaagi minimaalne suurus olema 40 × 40 × 50 cm, et lülitiga ujuk saaks vabalt liikuda. Sukelpump lülitub integreeritud ujuklüliti abil automaatselt sisse. Teie maksimaalse ohutuse tagamiseks on sukelpumbal tühjenemist takistav pistik, mis vastab IPX8 kaitseastmele ja F-klassi isolatsioonile.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 33 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Max. osakeste läbimõõt | 0,5 mm |
| Sisend | 1 000 W |
| Isolatsiooni klass | F |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35°C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1" 1-1/2" |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119114
- Kaal: 10.00kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017805
- Riik: China