









Strend Pro SCV1100 sukelpump on suurepärane abimees puhta, vihma-, hooldus- või klooritud vee ja septiku vee pumpamisel. Seda kasutatakse kasutatud musta vee väljapumpamiseks septikutest, šahtidest, tualettruumidest, kanalisatsioonisüsteemidest jne, mille osakeste maksimaalne läbimõõt on kuni 30 mm. Seda ei tohi kasutada joogivee, soolase vee, agressiivsete kemikaalide, vedelike pumpamiseks, mille temperatuur ületab 35 °C. Pumbal on võimas mootor, mille sisendvõimsus on 1100 W, mis töötab 230 V pingega allikast pärit elektriga. Pump ühendatakse ühendusega 8 m pikkuse toitejuhtme abil. Pumba voolukiirus on 22 500 l vett minutis ja maksimaalne veeväljasurve 10 m.
Maksimaalne soovitatav sukeldumissügavus on 7 m. Sukelpump on varustatud integreeritud ujukiga, seega peaks pumba paagi minimaalne suurus olema 40 × 40 × 50 cm, et lülitiga ujuk saaks vabalt liikuda. Sukelpump lülitub integreeritud ujuklülitiga automaatselt sisse, kui veetase on vähemalt 160 mm, ja lülitub automaatselt välja, kui veetase langeb 80 mm-ni. Teie maksimaalse ohutuse tagamiseks on sukelpumbal tühjendustõkkekork, mis vastab IPX8 kaitseklassile ja isolatsiooniklassile B.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 10 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 1100 W |
| Max. voolukiirus | 22 500 l/min |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 8 m |
| Vooliku ühendus | 2“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
| Töömaht | 10 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119518
- Kaal: 17.70kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163036578
- Riik: China