
Strend Pro Garden MVM50JYE pump, 300W, puhta vee jaoks, vibreeriv, 1100 l/h, kaabel 10 m
Sukelpump on mõeldud puhta või vihmavee, klooritud vee (nt basseinid) ja tarbevee pumpamiseks. Sukelpump ei ole ette nähtud joogivee, soolase vee, vedela toidu, agressiivsete kemikaalide, söövitavate, tuleohtlike, plahvatusohtlike või gaasiliste vedelike, vedelike, mille temperatuur ületab 35 °C, liivase vee ja abrasiivsete vedelike pumpamiseks. Kõige sagedamini kasutatakse sukelpumpa üleujutuste ärajuhtimiseks, reservuaaride (nt basseinid) pumpamiseks ja pumpamiseks ning vee pumpamiseks kaevudest ja šahtidest.
Jõudluskõver:
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 50 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 300 W |
| Max. voolukiirus | 1100 l/h |
| Isolatsiooni klass | B |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 10 m |
| Vooliku ühendus | 1-1/2“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 7 m |
53.24€ /tk
Maksudeta: 44.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119504A
- Kaal: 3.88kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086726
- Riik: China