
Sukelpump Strend Pro 47/17 sobib puhta joogivee või alla 35 °C temperatuuriga vihmavee pumpamiseks. Tahkete osakeste sisaldus vees peaks olema alla 0,25% (kvalitatiivne fraktsioon). Seega, kui teil on puhta veega kaev, ärge kartke investeerida pumpa. Kõige sagedamini kasutatakse sukelpumpa vee pumpamiseks kaevudest, puuraukudest või šahtidest. Pumba sukeldumissügavus ei tohi ületada 80 meetrit ja kaugus põhjast peaks olema suurem kui 100 cm. Pumpa ei tohi ühendada olemasoleva veevarustusvõrguga rõhutõsteseadmena.
Mootori võimsus on 750 vatti. Kaabel, mis ühendab pumba nõuetekohaseks tööks 230 V ühendusega, on 20 m pikk. Pumba pakutav maksimaalne voolukiirus on 3300 l/min. Pumba maksimaalne veeväljasurve on 80 m. Pump on varustatud IP68 kaitse- ja isolatsiooniklassiga F. Mõõdud: Ø 98 x 840 mm.
| Default | |
| Maksimaalne transpordikõrgus | 80 m |
| Lisaseadme tüüp | Muud tarvikud |
| Sisend | 750 W |
| Max. voolukiirus | 3 300 l/h |
| Isolatsiooni klass | F |
| Max. pumbatava vedeliku temperatuur | 35 °C |
| Toitekaabli pikkus | 20 m |
| Vooliku ühendus | 1/2“ |
| Maksimaalne sukeldumissügavus | 80 m |
| Töömaht | 80 m |
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 119545
- Kaal: 15.75kg
- Mõõtmed: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056163
- Riik: China