



Päikesepatareiga peenrapiire GB004, 45x29 cm, plastik, LED, pak. 4 tk.
| Default | |
| Kõrgus | 180 cm |
| Materjal | plast |
| Pinnatöötlus | plast |
| Tip | Hem |
| Värv | Pruun |
| Kasutamine | Piirded |
| Kõrgus (cm) | 30 |
| Laius | 45 cm |
| Pikkus (cm) | 180 |
| Paindlik | EI |
| Mõõde | 1,80 m |
17.79€ /seatud
Maksudeta: 14.70€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 2211197
- Kaal: 0.90kg
- Mõõtmed: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163002795
- Riik: China