



Paneel EUROSTANDARD 3D 2500x1530 / 200x50 / 4,00 mm, piirdeaed, roheline, RAL6005
Strend Pro Eurostandard 3D aiapaneel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest (PVC+ZN), mis on vastupidavad ilmastikutingimustele. Samuti on need korrosioonikindlad ja nende hooldus on minimaalne. Sobib piirdeaedamiseks peremaja, maa, suvila, tööstushoonete ja muude alade ümber.
Mõõdud: tara: 250x153 cmVõrgusilma suurus: 200x50 mmTraadi paksus: 4 mm, traadi paksuse tolerants ± 2 mmvärv: roheline
| Default | |
| Kõrgus | 153 cm |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | PVC+Zn |
| Tip | Aia paneel |
| Värv | roheline |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 200 x 50 mm |
| Pikkus (cm) | 153 |
| Traadi läbimõõt | 4 mm |
| Pikkus (m) | 2,5 |
| Võrgu suurus (mm) | 200x50 |
| Mõõde | 250 x 153 cm |
25.41€ /tk
Maksudeta: 21.00€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431316
- Kaal: 10.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163031696
- Riik: Ukraine
Selle toote minimaalne kogus on 10