





Paneel Strend Pro EUROSTANDARD 3D, 2500x0830/200x50/4,00 mm, antratsiit, piirdeaed, RAL7016
Strend Pro Eurostandard 3D aiapaneel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest (PVC+ZN), mis on vastupidavad ilmastikutingimustele. Samuti on need korrosioonikindlad ja nende hooldus on minimaalne. Sobib piirdeaedamiseks peremaja, maa, suvila, tööstushoonete ja muude alade ümber.
Mõõdud: tara: 250x83 cmVõrgusilma suurus: 200x50 mmTraadi paksus: 4 mm, traadi paksuse tolerants ± 2 mmVärv: antratsiit
| Default | |
| Kõrgus | 83 |
| Materjal | Katsuda |
| Pinnatöötlus | PVC+Zn |
| Tip | Aia paneel |
| Värv | antratsiit |
| Kasutamine | Piirded |
| Tīkls | 200 x 50 mm |
| Pikkus (cm) | 83 |
| Traadi läbimõõt | 4 mm |
| Pikkus (m) | 2,5 |
| Võrgu suurus (mm) | 200x50 |
| Mõõde | 250 x 83 cm |
14.93€ /tk
Maksudeta: 12.34€
- Stock: Tarnetingimused. Euroopa laost: 5-15 tööpäevad
- Mudel: 431342
- Kaal: 10.00kg
- Mõõtmed: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163040223
- Riik: Ukraine
Selle toote minimaalne kogus on 10